728 x 90

Sposób na czyste podłogi w biurach i obiektach użyteczności publicznej

Sposób na czyste podłogi w biurach i obiektach użyteczności publicznej

Utrzymywanie czystości w biurach oraz obiektach użyteczności publicznej to niełatwe zadanie. Miejscem szczególnie narażonym na zabrudzenie jest podłoga. Zatem, aby ograniczyć ilość zanieczyszczeń wnoszonych do pomieszczeń na podeszwach butów, warto sięgnąć po maty wejściowe. Te nowoczesne produkty charakteryzują się bowiem dużą trwałością, skutecznością i uniwersalnością, co przekłada się na ich popularność.

Maty wejściowe – specyfikacja

Maty wejściowe swym wyglądem przypominają tradycyjne wycieraczki materiałowe. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona podłóg przed brudem oraz wilgocią. Wnoszone z zewnątrz błoto i woda niestety zwiększają ryzyko poślizgnięcia się. Zanieczyszczenia z zewnątrz wpływają także destrukcyjnie na drewno, ceramikę lub inny materiał, z którego wykonana została podłoga. Nowoczesne produkty wytwarzane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych, takich jak nylon. Włosie o różnym splocie i odmiennej długości zatrzymuje nawet 85% zanieczyszczeń znajdujących się na obuwiu osób wchodzących z zewnątrz do pomieszczeń. Korzystanie z nich wpływa więc na obniżenie kosztów sprzątania, a także poprawę bezpieczeństwa pracowników i klientów. Maty wejściowe wyróżniają się także efektownym wyglądem, dlatego wpływają na poprawę wyglądu i prestiżu obiektu, w którym są wykorzystywane.

Serwis mat wejściowych

Aby maty przez długi czas wyglądały estetycznie, a także skutecznie zatrzymywały brud oraz wilgoć, muszą być regularnie czyszczone. Niestety samodzielne wykonywanie tych czynności nie jest zadaniem łatwym, dlatego warto poprosić o pomoc serwis mat wejściowych. Serwisanci świadczący swe usługi dysponują specjalnymi pralkami przystosowanymi do prania tego rodzaju produktów, które dokładnie usuwają zebrany brud i inne zanieczyszczenia. Należy podkreślić, że korzystanie z takich pralek nie wpływa destrukcyjnie na matę oraz jej zdolności do pochłaniania błota i wilgoci. Produkt poddany profesjonalnemu czyszczeniu nie zmienia także swej struktury, rozmiaru czy kolorystyki. Serwis mat wejściowych to zatem usługa, która pozwala oszczędzić czas i znacząco ułatwia utrzymywanie czystości w pomieszczeniach.

Wynajem

Maty wejściowe to produkty, które można kupić na własność lub wynająć. Wynajem mat wejściowych to rozwiązanie, które w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Klient korzystający z tego rodzaju usługi może dodatkowo liczyć na pomoc specjalisty przy wyborze optymalnego rozmiaru i rodzaju produktu. Po podpisaniu umowy przedstawiciele firmy dostarczają we wskazane miejsce wybrany produkt i zajmują się jego regularnym serwisowaniem. Częstotliwość serwisowania uzależniona jest od warunków umowy. Wynajem mat wejściowych to niezaprzeczalnie usługa znacząco ułatwiająca utrzymywanie czystości na podłogach. Jej ogromną zaletą jest także to, że zleceniodawcy nie muszą samodzielnie kontrolować poziomu zabrudzenia maty i wzywać serwisantów. To ogromne ułatwienie, które pozwala im skupić się na podstawowych zadaniach i obowiązkach.

Nowoczesna mata wejściowa stanowi obowiązkowy element wyposażenia niemal w każdym biurze, czy też obiekcie użyteczności publicznej. Wysokiej jakości produkt wytworzony z odpowiednich materiałów charakteryzuje się bowiem funkcjonalnością i estetyką. Regularnie czyszczona mata pomaga utrzymywać czystość podłóg i skutecznie zabezpiecza je przed zniszczeniem.

Najnowsze wpisy