728 x 90

Czy wizyta na strzelnicy do dobry pomysł na integrację firmową?

Czy wizyta na strzelnicy do dobry pomysł na integrację firmową?

Każda korporacja, czy firma zatrudniająca większą liczbę pracowników decyduje się na zorganizowanie chociaż raz w roku integracji firmowej. Impreza ta to doskonała okazja do zapoznania się bliżej ze sobą zespołu, który na co dzień współpracuje przy wspólnym projekcie, lecz ze względu na firmowe obowiązki, kontakt prywatny schodzi na drugi plan. Z drugiej strony integracja firmowa to także świetny sposób na podziękowanie swoim pracownikom za wytrwałą pracę nad pewnymi projektami, bądź okazja do świętowania zakończenia jednego z nich. Niezależnie od powodu, z jakiego organizowana jest impreza firmowa, warto zadbać, aby nie przebiegała ona jedynie na jedzeniu i piciu, ale dostarczała także rozrywki. 

Pomysły na imprezę integracyjną

Pomysłów na imprezę integracyjną jest tyle, co firm. Część z nich, decyduje się na klasyczną formę integracji, polegającej na zarezerwowaniu odpowiednio dużego lokalu i zaproszeniu pracowników na firmową kolację. Nie da się ukryć, że dobre jedzenie przekona każdego, jednak jeśli decydujemy się na organizację integracji, warto urozmaicić ją dodatkowymi atrakcjami, które nie pochłoną nadto przygotowanego budżetu, a z pewnością będą odskocznią od codzienności dla pracowników. 

Aktywna integracja firmowa

Praca w biurze pochłania zdecydowaną większość dnia każdego z nas, co znacznie zmniejsza czas na różnego rodzaju aktywności. Warto mieć to na uwadze podczas organizacji imprezy integracyjnej. Sposobów na aktywne spędzenie czasu w większej grupie jest wiele, jedną z nich jest skorzystanie z usług największej strzelnicy w Warszawie. Szeroki wybór broni, a także spora ilość dostępnych stanowisk strzeleckich pozwoli uniknąć długiego czasu oczekiwania na swoją kolej. Ogromną zaletą wyboru strzelnicy jako dodatkowa atrakcja imprezy firmowej jest brak konieczności przygotowywania się pracownikiem pod kątem sprawności fizycznej. Wygodne ubranie i dobry humor zdecydowanie wystarczą, aby spędzić miły wieczór w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy.

Kryta strzelnica w Warszawie – dobra zabawa niezależnie od pogody

Organizacja imprezy firmowej niejednokrotnie wymaga kilku tygodni. Dobór odpowiedniego miejsca, a także terminu, który usatysfakcjonuje większość pracowników, nie jest prostym przedsięwzięciem. Niestety, przewidzenie pogody na kilka dni do przodu może okazać się niewykonalne, nie mówiąc już o znacznie bardziej odległym terminie. Jak wiadomo ta lubi płatać nam figle, dlatego idealnym rozwiązaniem jest postawienie na krytą strzelnicę w Warszawie, przez co nawet wiatr, deszcz i upał nie będą w stanie popsuć zorganizowanej imprezy. To rozwiązanie lepsze także pod względem tego, że w dużej grupie osób z pracy, znaleźć mogą się osoby, które nie miały okazji strzelania z broni. Strzelanie do papierowych tarcz w dobrym oświetleniu będzie dla nich znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Najnowsze wpisy