728 x 90

Prezentujemy najnowsze gry akcji na konsolę Nintendo Switch

Prezentujemy najnowsze gry akcji na konsolę Nintendo Switch

Nintendo Switch przez pewien czas oferowało dosyć skąpą kolekcję gier dostępnych na tę platformę. Ostatnio zaczyna się to jednak zmieniać, a posiadacze konsoli Nintendo mają do dyspozycji coraz to więcej naprawdę ciekawych tytułów. W co z pewnością warto zagrać już teraz oraz jakie premiery na Nintendo Switch czekają nas w najbliższej przyszłości? Oto krótki ranking najciekawszych naszym zdaniem gier akcji na konsolę Nintendo Switch.

Nowe gry akcji na Nintendo Switch

Seria Saints Row przez długi czas była uważana jedynie za ubogiego krewnego serii GTA. Wszystko zmieniło się jednak wraz z wydaniem Saint Row: The Third, czyli gry, która szybko okazała się wielkim, międzynarodowym hitem. Tym razem twórcy nie starali się bowiem naśladować serii Grand Theft Autor, lecz wykreowali całkowicie autorski i naprawdę znakomity produkt. Saints Row: The Third wzbudziło prawdziwy zachwyt wśród znanych recenzentów. Wszystko przez to, że gra jest oparta już na pomyśle całkowicie oryginalnym, zaś twórcy zrobili imponujący wręcz użytek ze swojej fantazji i kreatywności. Gra jest jednak najdelikatniej mówiąc obsceniczna, przez co raczej nie zaleca się jej młodszej widowni.

Kolejny ze świetnych tytułów już dostępnych na Nintendo Switch to oczywiście słynne Darksiders Warmastered Editon. O ile w przypadku Saints Row można mówić o grze, która dopiero z czasem zaczęła zjednywać sobie szerszą publiczność, o tyle już Darksiders to bez wątpienia seria wręcz kultowa. Często porównuje się Darksiders do serii Dark Souls i bynajmniej nie są to porównania na wyrost. Również tutaj otrzymujemy bowiem znakomity hack and slash, osadzony w pełnym fantazji wirtualnym świecie oraz zaopatrzony przez twórców w naprawdę świetny gameplay. Bardzo ważna informacja dla właścicieli konsol Nintendo Switch: Darksiders odpalone na sprzęcie od Nintendo naprawdę urzeka szatą graficzną. Jeszcze lepiej prezentuje się oczywiście najnowsza odsłona, czyli Darksiders Genezis, która także jest już dostępna na Nintendo Switch.

Naturalnie nie możemy tutaj pominąć innych nader interesujących tytułów, które niedawno stały się dostępne dla posiadaczy popularnego Switcha. Mowa tutaj rzecz jasna między innymi o zremasterowanym Assassin’s Creed III. Według wielu graczy oraz recenzentów jest to najlepszy ze wszystkich Asasynów. Tym razem gra otrzymała całkowicie nową szatę graficzną oraz szereg ciekawych poprawek, przez co możemy samodzielnie porównać Assassin’s Creed III z nowszymi produktami od Ubisfoftu, czyli Assassin’s Origins oraz Assassin’s Creed Odyssey.

Wypada również wspomnieć o tytule zapewne znanym większości graczy, czyli o Vampyr. Teraz możemy przemierzać mroczne zakamarki Londynu także na Nintendo Switch. Warto dodać, że wersja na Nintendo została naprawdę świetnie zoptymalizowana, a grafika w niczym nie ustępuje temu, co możemy uświadczyć grając w Vampyr na konsolach stacjonarnych.

The Legend of Zelda, czyli jedna z najlepszych gier w historii

Powszechnie uważa się, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild to jedna z najwspanialszych gier w historii. Opinie graczy oraz recenzentów są tutaj zgodne: The Legend of Zelda to prawdziwie arcydzieło. Gra oferuje ogromny, całkowicie otwarty i piękny świat. W porównaniu jednak do wielu innych tytułów spod znaku Open World The Legend of Zelda wyróżnia się tym, iż tutaj wirtualna rzeczywistość jest naprawdę całkowicie otwarta, zaś gracz może zarówno eksplorować świat gry, jak i wykonywać zadania praktycznie w dowolny sposób.

Wersja The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch to możliwość zabrania ze sobą naszej ulubionej gry w każde miejsce i w każdą podroż. Pozycja obowiązkowa dla każdego prawdziwego miłośnika gier video.

Podsumowanie

Jak widać, kolekcja tytułów dostępnych na najnowszą konsolę Nintendo sukcesywnie się poszerza. A przecież w planach(i to bardzo bliskich) są tak świetne gry, jak między innymi World War Z, Mafia II czy Vigor.

źródło: gamefinity.pl –  sklep z grami komputerowymi

Najnowsze wpisy