728 x 90

Prezerwatywy Pasante – najpopularniejsze produkty

Prezerwatywy Pasante – najpopularniejsze produkty

Prezerwatywy stanowią dzisiaj jedną z najprostszych i najczęściej stosowanych metod antykoncepcyjnych. Ich niewątpliwą zaletą, oprócz zapobiegania niechcianej ciąży, jest ochrona przed chorobami wenerycznymi. Zasadniczo nie istnieje dziś, oprócz wstrzemięźliwości seksualnej, żaden lepszy sposób ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Prezerwatywy Pasante

Pasante to brytyjska marka prezerwatyw obecna na rynku od 2000 roku, kiedy to firma będąca dystrybutorem zabezpieczeń, zdecydowała się na produkcję własnych kondomów. Obecnie produkty firmy eksportowane są do ponad 20 krajów, w tym do Polski, a w Zjednoczonym Królestwie są jedną z wiodących marek. Jakość produkcji potwierdzają rygorystyczne testy Brytyjskiego Instytutu Standardów cyklicznie przeprowadzane w fabryce, a każda prezerwatywa badana jest komputerowo pod kątem ewentualnych uszkodzeń i niedoskonałości. Firma stale rozwija swoje produkty i wychodząc naprzeciw nowym potrzebom, tworzy na przykład prezerwatywy dla kobiet, specjalne maski do seksu oralnego czy produkty dla uczulonych na lateks wytwarzane z żywicy syntetycznej lub poliuretanu. Obecnie prezerwatywy Pasante dostępne są w wielu wariantach i odmianach, a ich dodatkowym atutem jest niewygórowana cena.

Dla długodystansowców

Udany stosunek seksualny, zakończony orgazmem obu partnerów, dla wielu kochanków musi trwać odpowiednio długi czas. Przedwczesny wytrysk jest to przypadłość dotykająca, według profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza nawet 37% polskich mężczyzn (raport z 2002 i 2005 roku). Polega ona na wytrysku po minimalnej stymulacji seksualnej. Panowie dotknięci tą przypadłością bardzo szybko szczytują, co wiąże się często z ogromną frustracją i stresem również u ich partnerek. Po wyeliminowaniu poważnych, zdrowotnych przyczyn przedwczesnego wytrysku warto sięgnąć po środki zaradcze. Jednym z nich jest Pasante delay, czyli prezerwatywa opóźniająca wytrysk. Jest ona produkowana z bardzo wysokiej jakości naturalnego kauczuku oraz pokryta żelem opóźniającym wytrysk, zawierającym 1% lidokainy.

Dla lubiących dopasowanie

Dla wielu mężczyzn używanie prezerwatyw kojarzy się z czymś mało komfortowym i wygodnym. Istnieje też obawa, że podczas kontaktu seksualnego prezerwatywa zsunie się lub pęknie. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie kondomu tak, by maksymalnie wyeliminować możliwość jego ześlizgnięcia się. Pasante trim to prezerwatywy, które mocno przylegają do skóry, dzięki czemu wzrasta poczucie komfortu i zadowolenia. Użytkownicy tego rodzaju kondomów chwalą sobie jakość doznań i stopień uzyskiwanej dzięki nim satysfakcji seksualnej.

Dla wrażliwców

Często mężczyźni skarżą się, że używanie prezerwatyw pozbawia ich przyjemności. Porównanie seksu w kondomie do jedzenia cukierka przez papierek na stałe weszło już do kanonu polskiego języka potocznego. Na szczęście współczesne prezerwatywy, na przykład Pasante sensitive, wykonane są z bardzo cienkiego materiału, który umożliwia maksymalizację doznań. Jak podaje na swojej stronie internetowej producent, są one ok. 1/4 cieńsze od standardowych produktów. Ale czy oznacza to, że są równie bezpieczne? Przed opuszczeniem fabryki każda prezerwatywa jest oczywiście bardzo dokładnie sprawdzana i badana.

Używanie prezerwatyw nikogo dzisiaj już nie oburza i nie dziwi. Wręcz przeciwnie – edukuje się kobiety, że mają prawo i powinny żądać od mężczyzn ich zakładania. Jest to bowiem w interesie obu stron. Dzięki temu spędzone chwile będą satysfakcjonujące i możliwe będzie uniknięcie przykrych konsekwencji, takich jak niechciana ciąża czy choroba przenoszona drogą płciową.

Najnowsze wpisy