728 x 90

Profesjonalne środki czystości – niezbędne w każdym hotelu

Profesjonalne środki czystości – niezbędne w każdym hotelu

Każdy właściciel hotelu powinien wyposażyć obiekt w wysokiej jakości środki czystości, które posłużą zatrudnionym pracownikom do wysprzątania i pielęgnacji kolejnych pomieszczeń. Dzięki temu hotel będzie przygotowany na przyjęcie gości i w krótkim czasie zapanuje w nim ład oraz porządek. Aktualnie dużą popularnością na rynku cieszą się środki czystości Swish. Na jakie produkty tej marki warto postawić w pierwszej kolejności?

Środki do prania i czyszczenia wykładzin oraz dywanów

Absolutnym numerem jeden są środki do prania i czyszczenia wykładzin oraz dywanów. Ciekawym przykładem w tej kategorii okaże się preparat Plush marki Swish, który:

  • służy do prania wykładzin i dywanów metodą pianową,
  • skutecznie oddziela brud od czyszczonej powierzchni,
  • umożliwia szybkie zebranie zanieczyszczeń przy pomocy odkurzacza.

Omawiany środek jest wygodny i łatwy w użytkowaniu, ponieważ wystarczy nanieść go na suchą powierzchnię i stworzyć z jego pomocą aktywną pianę, która przedostanie się do wnętrza wykładziny lub dywanu i usunie z nich zanieczyszczenia. To najprostszy sposób na pozbycie się uciążliwych plam i brudu.

Odświeżacze powietrza

Kolejnym produktem, obok którego nie powinno się przechodzić obojętnie, jest odświeżacz powietrza. W tym przypadku można postawić m.in. na skoncentrowany odświeżacz Swish Essence Magic Garden. To gwarancja wypełnienia pomieszczeń hotelowych długotrwałą świeżością. Tym sposobem można odświeżyć nie tylko pokoje dla gości, ale też pomieszczenia pracownicze, korytarze i recepcje. Przebywanie w takich warunkach to czysta przyjemność.

Mydło do rąk

Każdy profesjonalnie urządzony hotel posiada w swojej ofercie pokoje wraz z łazienkami, w których nie może zabraknąć mydła w płynie. Optymalnym rozwiązaniem będzie mydło Liquid Soap marki Swish, które:

  • pomoże zatroszczyć się o prawidłową higienę i pielęgnację dłoni,
  • umożliwi pozbycie się drobnoustrojów z powierzchni własnych dłoni.

Płynne mydło do rąk jest gotowe do natychmiastowego użytku. Dzięki niemu goście hotelowi z łatwością pozbędą się nie tylko drobnoustrojów, ale też zanieczyszczeń po kontakcie z żywnością, tłustych plam i wszelkich innych zabrudzeń.

Preparaty do pielęgnacji mebli

Niezastąpionym elementem w hotelu są także preparaty do pielęgnacji mebli. Jedną z najbardziej kuszących opcji w tym zakresie jest środek Office Clean od Swish do czyszczenia mebli drewnianych. Dodatkowo można z niego skorzystać przy codziennej pielęgnacji powierzchni z tworzyw sztucznych, ceramicznych, szklanych, emaliowanych i lakierowanych.

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że bez środków czystości nie da się prowadzić profesjonalnego hotelu. W związku z tym nigdy nie powinno się na nich oszczędzać i zawsze należy stawiać na wysokiej klasy preparaty o wszechstronnym zastosowaniu. Tym samym warto skupić się na ofercie środków czystości marki Swish, które powinny zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Najnowsze wpisy