Uwaga media: Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ z udziałem Minister Anny Zalewskiej

Jutro, w piątek, 12 stycznia br. o godz. 10:00 Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska weźmie udział w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym Programu Erasmus+.

Miejsce: Centrum Konferencyjne PGE Narodowy w Warszawie (II piętro, poziom 2, sala konferencyjna Barcelona, Al. Poniatowskiego 1, wejście przez bramę nr 1).

Uwaga media:

  • Planowane jest wystąpienie Minister Edukacji Narodowej.
  • Przewidujemy udział mediów na zasadzie foto opp.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych dziennikarzy.

Dodatkowych informacji udziela:

  • Anna Ostrowska, Rzecznik Prasowy MEN, tel. 783 920 628, mail: biuro.prasowe@men.gov.pl

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Erasmus+

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ to najważniejsze wydarzenie dotyczące realizacji programu Erasmus+. Organizatorzy zaplanowali 16 sesji tematycznych, spotkania z ekspertami, punkty informacyjne programów wspierających, możliwość indywidualnych konsultacji oraz targi dobrych praktyk. Wręczone zostaną również nagrody Selfie+ 2017. Podczas Dnia Informacyjnego będzie możliwość, aby zapoznać się z projektami realizowanymi przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami i czerpać inspirację do nowych działań. Ponadto dla przyszłych i obecnych uczestników programu dostępne będą punkty informacyjne, w których można uzyskać informacje na tematy związane z edukacją.

W piątkowym wydarzeniu udział wezmą osoby, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz te, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programu Erasmus+. Wśród nich uczestniczyć będą m.in. nauczyciele, pracownicy uczelni, pracownicy młodzieżowi oraz osoby zajmujące się kształceniem dorosłych.

Program wydarzenia

Serdecznie zapraszamy!

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej

men

źródło

admin